Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su godopoco.lt slapukų politika. Daugiau informacijos

Treneriai

Treneriai

„GODOPOCO” ĮKŪRĖJAS IR TRENERIS ANDRIUS ŽEBRAUSKAS

Prancūzija, Rusija, Indonezija, Kanada – tai tik keli geografiniai taškai, kuriuose Andrius mokėsi improvizacijos meistriškumo. Apkeliavęs pusę pasaulio, prieš dvidešimtmetį jis parvežė improvizacijos fenomeną ir į Lietuvą. Pasak Andriaus, improvizuodamas žmogus išlaisvėja, nusimeta socialines kaukes ir kartais net pats nustemba, taip atvirai reikšdamas savo emocijas bei mintis. Šios savybės itin svarbios tarpusavio bendravime.

Augantis įvairių profesijų atstovų poreikis stiprinti komunikaciją pakurstė mintis kurti sklandaus bendravimo metodą. Į bendravimo kultūrą keičiančius „GODOPOCO“ mokymus sudėta Andriaus ilgametė patirtis mokymų vedime, neurolingvistinio programavimo, koučingo, teatrinės improvizacijos žinios ir mokymų dalyvių grįžtamasis ryšys apie komunikacijos iššūkius realiose situacijose. Improvizacijos ir komunikacijos sinergija mokymuose leidžia dalyviams keisti savo bendravimą ir tapti teigiamų pokyčių aplink save dalimi.

„Man patinka atskleisti žmogaus potencialą. Patinka nuimti trukdančius blokus ir sujungti į visumą tai, kas atskirta: protą ir širdį, intuiciją ir kūną. Tuomet – stebėti, kaip žmoguje užsidega charizmos lemputė“, – sako Andrius.

Andrius Žebrauskas laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu”.

LINKED IN

„GODOPOCO” MOKYMŲ TRENERIS PAULIUS MAČIULEVIČIUS

Pastarąjį dešimtmetį jo didžiausia aistra kelionės: žeme įveikė atstumą nuo Stambulo iki Tibeto, po drebėjimo statė namus Nepale, daug dienų praleido medituodamas tyloje skirtinguose Indijos ašramuose. Jis įsitikinęs, kad kelionės moko būti čia ir dabar.

„Dabar mano darbas, hobis ir aistra – puoselėti gyvą bendravimą be sienų. Be nuostatų, baimių, įsitikinimų, kurie kausto ir riboja pokalbiuose. Keliaudamas, dirbdamas žurnalistu, psichologu ir investicijų konsultantu aš patyriau, kad universaliausia kalba yra nuoširdumas ir atvirumas. Su net labai skirtingais žmonėmis galima rasti bendrą kalbą, jei tik priimi juos be išankstinio nusiteikimo“.

Pasak Pauliaus, „GODOPOCO“ jam padėjo suprasti, kad bendravimas yra įgūdžių rinkinys, kurį galima lavinti, taip pat, kaip treniruojate protą, atmintį ar kūną. Pasiekus gerą formą visos bendravimo situacijos tampa sklandžios, įdomios ir jaukios.

linked in

„GODOPOCO” MOKYMŲ TRENERĖ AIRINA KAZLAUSKAITĖ

„Man gyvenime brangiausia – aš, žmonės, patirtys ir dalinimasis. Bendrauti sklandžiai triukšmingos informacijos amžiuje yra itin svarbu. O sklandumas priklauso nuo gebėjimo klausyti, atsiverti ir pasiduoti bendravimo tėkmei. Kai išmoksti būti čia ir dabar, kiekvienas pokalbis tampa tikru atradimu!“

Į edukacijos sritį Airina įsitraukė vesdama motyvacijos mokymus jaunimui bei komunikacijos, komandos formavimo mokymus verslo organizacijoms.

Didžiausi hobiai, vėliau virtę darbu – improvizacija ir terapija. Pasak Airinos, jie abu papildo vienas kitą vadovaujant profesionaliam improvizacijos teatrui „KITAS KAMPAS” ir vedant individualias terapijos sesijas. Visa ši turtinga patirtis ją atvedė į „GODOPOCO”.


l
inked in

„GODOPOCO” TRENERĖ MOKYKLOSE DOVILĖ PRIŽGINĖ

Veda „GODOPOCO“ mokymus mokytojams, bei moksleiviams ir tiki, kad klasėse tarpusavio bendravimas gali tapti daug produktyvesnis! Padeda mokyklos bendruomenėms kurti atviro ir nuoširdaus bendravimo kultūrą: drąsiai kalbėti viešai, įveikti klaidos baimę, dalintis patirtimis ir ugdyti žingeidumą grįžtamajam ryšiui.

Darbui su paaugliais pasitelkia ir savo pagrindinę profesiją – psichologiją. Devynerių metų profesinė patirtis leidžia laisviau rasti bendrumą su jaunais žmonėmis. O improvizacija jos gyvenime atsirado prieš du metus, apsilankius Andriaus Žebrausko improvizacijos stovykloje.

„Per šį laiką labai daug gilinausi į improvizacijos ir psichologijos ryšį, stažavausi JAV, taip pat Kanadoje įkurtame Keith Johnstone teatre. Vėliau prisijungiau prie „GODOPOCO“ trenerių komandos“.

linked in