Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su godopoco.lt slapukų politika. Daugiau informacijos

Sužinok daugiau

Sužinok daugiau

GODOPOCO VERTYBĖS IR NAUDA DALYVIAMS

GODOPOCO komunikacijos ir improvizacijos mokymai ugdo paprastumą, atvirumą, pozityvumą, nuoširdumą, gebėjimą ne tik klausyti, bet ir išgirsti. Dažniausiai tokios savybės taikomos geidžiamiausiam pašnekovui. Šios savybės padeda laisvai bendrauti su aplinkiniais nepasiruošus – pokalbiai vystosi sklandžiai be baimės susimauti. GODOPOCO mokymuose dalyviai sustiprina savo asmeninius komunikacijos gebėjimus ir išmoksta efektyviai bendrauti komandoje.

KAIP VYKSTA GODOPOCO MOKYMAI

GODOPOCO mokymus sudaro 80 % praktikos ir 20 % teorijos. Bendri apšildantys improvizacijos žaidimai derinami su GODOPOCO mokymais komandose.

GODOPOCO metodikoje simuliuojamos realios gyvenimiškos situacijos – penkias minutes tarp dviejų veikėjų vystomas dialogas, kurio metu pašnekovai bando pasiekti abipusiškai naudingą sandorį. Tačiau mokymų esmė – ne tikslo pasiekimas, o mokymasis siekti tikslo be streso. Kiekvienoje situacijoje pokalbio iniciatoriui išsakomas grįžtamasis ryšys apie jo komunikacijos klaidas ir įteikiamos taškų kortelės. Kuo daugiau iniciatorius surenka taškų, tuo labiau laimi – vadinasi, jo tobulėjimo procesas yra sparčiausias. Kitas pokalbio dalyvis mokosi reaguoti į pašnekovą ir atvirai išsakyti grįžtamąjį ryšį. Su kiekvienu pokalbiu bendrauti be paruoštukų darosi vis lengviau. Be to, mažėja kritikos baimė ir baimė susimauti.