Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su godopoco.lt slapukų politika. Daugiau informacijos

Įmonėms

Įmonėms

Kiekvienas vadovas žino – efektyvi vidinė komunikacija stato tiesų kelią į norimus rezultatus. GODOPOCO mokymuose įmonių ir organizacijų darbuotojai mokosi tarpusavio bendravimo: priimti ir išsakyti kritiką, bendrauti su pašnekovais neklijuojant išankstinių etikečių, mėgautis bendravimo procesu be paruoštukų, improvizuoti netikėtose situacijose. Kiekvienas dalyvis tobulina asmenines savybes ir tuo pačiu mokosi bendradarbiavimo su skirtingais žmonėmis. Kuo įmonėje efektyvesnė komunikacija, tuo darbo procesai vyksta greičiau ir produktyviau.

Mokymuose kurdami dialogus čia ir dabar įvairių įmonių ir organizacijų darbuotojai pradeda geriau pažinti kolegas. Tad šie užsiėmimai gali būti puiki alternatyva komandiniams mokymams. Tačiau tuo pačiu tai tobulina ir kiekvieno darbuotojo asmenines savybes – mokymų dalyviai tampa drąsesni, atviresni, atkaklesni. Šios savybės gerina išorinę komunikaciją su klientais ir partneriais.

Norintiems stiprinti vadovų grandį – išskirtinai organizuojami mokymai vadovams. Po šių mokymų yra galimybė vesti ilgalaikius transformacinius GODOPOCO mokymus įmonės skyrių darbuotojams.

Susisiekite